Polska wersja English version francais version Russian version Deutsche Version Espanol

Drukuj: "zmiany nastroju"wydrukuj: zmiany nastroju

zmiany nastroju

Jeżeli zdarza Ci się mieć bardzo zmienne nastroje, jeżeli chwiejność, niestałość, nierównowaga, destabilizacja, kapryśność to dla Ciebie stan "normalny", jeżeli często przytrafia Ci się histeria, chęć niszczenia lub samozniszczenie to bardzo prawdopodobne, że można Ci pomóc. Silne lub częste zmiany nastroju są wskazówką na to, że w pewnych momentach jesteśmy sobą, a w innych momentach pozwalamy na to, aby przejawiał się przez nas duch lub duchy. Im więcej duchów będzie rościło sobie prawo do przejawiania się przez nasze ciało, tym częściej będzie w nas wstępował coraz to inny nastrój. Nierównowaga emocjonalna jest jednym z najczęściej spotykanych symptomów opętania.

Wspólną cechą ludzi nawiedzonych przez duchy jest z jednej strony zwiększona drażliwość, kłótliwość, czasami popadanie w furię, w zupełnie nieoczekiwanych momentach, a z drugiej strony ospałość, brak entuzjazmu dla czegokolwiek, płaczliwość. Powstaje huśtawka nastrojów od wielkiego pobudzenia do wielkiego „czarnowidzenia”. Człowiek, który do tej pory był silny psychicznie i fizycznie, teraz nie bardzo wie, co robić.

Podstawową przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że duchy przychodzące do człowieka posiadają najprzeróżniejsze stany emocjonalne. Bardzo ważne jest zrozumienie, że te stany emocjonalne są zawsze negatywnej natury, gdyż świat astralny, w którym przebywają duchy ze swojej natury jest zbudowany z lęku i innych negatywnych emocji, które z lęku wynikają. Stąd w momencie, gdy zbliżają się do nas duchy będziemy odczuwali ich, czasami bardzo różne, negatywne stany emocjonalne. Stany te charakteryzują się wielką intensywnością. Duch zawsze przychodzi z bardzo silną emocją lęku, zwątpienia, złości, nienawiści, użalania, zazdrości, zawiści itd. Gdy człowiek pozwoli sobie na przeżywanie tych, pochodzących spoza jego systemu emocjonalnego, uczuć będzie wpadał w huśtawkę emocjonalną.


Umieść tutaj swoją opinię
Email lub pseudonim
Oceń jakość portalu: pozytywna neutralna negatywna


19.08.2012 Napisał użytkownik Yuki
Super...
Jeżeli zauważyłeś błedy na stronie wyślij email

Artykuły na mój temat

Onet.pl
Feniks
Wróżka
Czwarty wymiar
Gwiazdy mówią
Egzorcyści
Nawiedzenie
Duchy
Nowe artykuły
Najnowsze artykuły

Fragmenty z książki
Opętani przez duchy

Wprowadzenie
Spis treści
Iluzja śmierci
Wstęp do książki
Śmierć i co potem
Dlaczego dusze zostają
Gdy dusza pozostaje
Jaki ma to na nas wpływ
Choroby
Opętanie a choroba psychiczna
Zmiany nastrojów
Fobie, natręctwa, lęki
Samobójstwa
Wywoływanie duchów
Nałogi
Nawiedzone domy
Z życia wzięte
Więcej urywków
Egzorcyzmy a Kościół
Czy szatan istnieje?
Depresja
Lęk
Recenzje książki

Uzależnienia i nałogi


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 1


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 2


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 3


Fragmenty z książki
Poznaj Prawdę
i bądź wolnyTom I


Tom II


Tom III


Nowe książki
Wandy Prątnickiej
już dostępne!


Wybierz język