Polska wersja English version francais version Russian version Deutsche Version Espanol

Drukuj: "zaburzenia osobowości"wydrukuj: zaburzenia osobowosci

zaburzenia osobowości

Jeżeli cierpisz na zaburzenia osobowości, czasami nie jesteś sobą, zdarza się, że mówią na Ciebie nienormalny, anormalny, zwichnięty, skrzywiony, zaburzony, pomylony, niepoczytalny, zbzikowany, stuknięty, postrzelony, to bardzo prawdopodobne, że można Ci pomóc. Zaburzenia osobowości najczęściej pojawiają się, gdy naszym problemem są duchy. Musimy mieć na uwadze, że duch, który znajduje się w naszym ciele ma zupełnie inną osobowość. W zależności od siły ducha ta osobowość przędzie się przejawiała w naszym zachowaniu rzadziej lub częściej. Dlatego to zaburzenia osobowości są tak znamiennym symptomem nawiedzenia.

Niejednokrotnie człowiekowi jest bardzo trudno zauważyć, że przyczyną jego odmiennego zachowania jest duch. To, co określa osobowość ducha to myśli i emocje. Gdy duchowi uda się zbliżyć do człowieka, lub gdy człowiek ducha przyciąga, to ciała emocjonalne i mentalne człowieka zaczynają łączyć się, czy mieszać z ciałami - emocjonalnym i mentalnym ducha. Wtedy to człowiek zaczyna mieć myśli i emocje, które nie są jego własnym tworem. Nierzadko jest mu bardzo trudno rozpoznać ów proces mieszania się ciał subtelnych. Człowiek musi z największą starannością zwracać uwagę na to, co odczuwa i co myśli oraz na to czy emocje i myśli, które do niego przychodzą w ogóle do niego należą. Jeżeli tego nie czyni to niestety istnieje prawdopodobieństwo, że będzie wyrażał na zewnątrz myśli i emocje, które będą dla niego szkodliwe (jeżeli będą one pochodziły od ducha).
Czy myśli i emocje ducha są zawsze dla człowieka szkodliwe? Otóż niestety tak. Duch przebywający wśród żywych ludzi, w niskich sferach świata astralnego znajduje się w niewłaściwym dla siebie miejscu. Wibracje człowieka właściwego, boskiej iskry w człowieku są o wiele wyższe niż wibracje astralne, czyli wibracje lęku, nienawiści, wściekłości, zazdrości itd. Wiedzą o tym nawet małe dzieci, które płaczą, gdy odczuwają lęk, czy złość. Emocje te to dla nich cierpieniem, a to jest dowodem na to, iż nie są to wibracje odpowiednie dla człowieka. Człowiek został poczęty z Miłości i nie może on się zadawalać lękiem, który jest budulcem świata astralnego. Gdy duch zatem decyduje się na rzecz niewłaściwą, czyli pozostanie wśród żywych będzie on musiał STAĆ się tym, co stanowi budulec świata astralnego - czyli lękiem, wściekłością, itd. Wiadomo, że tego typu odczucia zawsze prowadzą do destrukcji. Jeżeli zatem duch wpływa na człowieka, to zawsze wpływ ten będzie natury destrukcyjnej.


Umieść tutaj swoją opinię
Email lub pseudonim
Oceń jakość portalu: pozytywna neutralna negatywna


Jeżeli zauważyłeś błedy na stronie wyślij email

Artykuły na mój temat

Onet.pl
Feniks
Wróżka
Czwarty wymiar
Gwiazdy mówią
Egzorcyści
Nawiedzenie
Duchy
Nowe artykuły
Najnowsze artykuły

Fragmenty z książki
Opętani przez duchy

Wprowadzenie
Spis treści
Iluzja śmierci
Wstęp do książki
Śmierć i co potem
Dlaczego dusze zostają
Gdy dusza pozostaje
Jaki ma to na nas wpływ
Choroby
Opętanie a choroba psychiczna
Zmiany nastrojów
Fobie, natręctwa, lęki
Samobójstwa
Wywoływanie duchów
Nałogi
Nawiedzone domy
Z życia wzięte
Więcej urywków
Egzorcyzmy a Kościół
Czy szatan istnieje?
Depresja
Lęk
Recenzje książki

Uzależnienia i nałogi


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 1


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 2


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 3


Fragmenty z książki
Poznaj Prawdę
i bądź wolnyTom I


Tom II


Tom III


Nowe książki
Wandy Prątnickiej
już dostępne!


Wybierz język