Polska wersja English version francais version Russian version Deutsche Version Espanol

Drukuj: "wyczerpanie"wydrukuj: wyczerpanie

wyczerpanie

Jeżeli odczuwasz wyczerpanie, stałe osłabienie, prześladuje Cię senność, anemia, brak entuzjazmu, pomimo że stale z tym walczysz, to bardzo prawdopodobne, że można Ci pomóc. Wyczerpanie może stać się udziałem tych wszystkich, którzy nawiedzeni są przez większą ilość duchów. Jeden duch to już silne obciążenie dla naszego systemu energetycznego. Gdy duchów jest więcej możemy być tak „wypompowani”, że po przebudzeniu z długiego snu nie będziemy mieli siły zrobić sobie śniadania. Wyczerpanie przydarza się coraz większej ilości ludzi.

Wytłumaczenie tego fenomenu nie jest zbyt trudne, gdy wiemy, jaką egzystencję wiodą duchy, które nie zdecydowały się po śmierci ciała fizycznego na przejście na drugą stronę kurtyny śmierci. Proces naturalny polega na tym, że dusza pozbawiona ciała fizycznego przechodzi jak po drabinie w kierunku coraz wyższych stanów energetycznych, coraz wyższych wibracji prowadzących w kierunku Światła. Wiele dusz jednak nie potrafi się zdecydować na odejście ze strefy żywych – z wielu powodów. Przywiązały się one do świata materialnego, nie chcą się udawać w nieznane. Poza tym wiele dusz sądzi, że ma w świecie materialnym jeszcze coś do załatwienia, co we większości przypadków kończy się niefortunnie, a mianowicie pozostaniem w strefie astralnej. Ponadto dusze uzależnione od alkoholu, narkotyków, hazardu, seksu i innych nałogów nie potrafią odejść, gdyż usilnie starają się znaleźć ludzi poprzez których będą mogły zaspokoić swój nałóg. Powodów pozostania duchów wśród żywych jest o wiele więcej – to tylko kilka przykładów.
A zatem mamy przypadek, w którym duch nie odchodzi w kierunku Światła. Jedną z wielu przykrych konsekwencji tej niefortunnej decyzji będzie to, że nie otrzymuje on znikąd energii życiowej. W taki sposób ma rozpoznać, że coś robi niewłaściwie. Duch zaczyna coraz bardziej słabnąć. Wpada wtedy na pomysł, aby zabrać energię żywym. Energia zawsze podlega prawom wyrównania. Jeżeli znajdziesz się wśród ludzi z niską energią będziesz musiał się nią podzielić, jeżeli pójdziesz do ludzi z wysoką energią przybędzie ci jej.
Identycznie jest z duchami. Jeżeli są blisko człowieka zabierają mu energię. Jeżeli jest ich więcej zabierają mu tej energii wiele. Są ludzie, którzy idą przez życie z wieloma „wampirami” (nawiasem mówiąc wszystkie opowieści o wampirach bazują na wspomnianym tu fenomenie) i wtedy czują wyczerpanie.


Umieść tutaj swoją opinię
Email lub pseudonim
Oceń jakość portalu: pozytywna neutralna negatywna


Jeżeli zauważyłeś błedy na stronie wyślij email

Artykuły na mój temat

Onet.pl
Feniks
Wróżka
Czwarty wymiar
Gwiazdy mówią
Egzorcyści
Nawiedzenie
Duchy
Nowe artykuły
Najnowsze artykuły

Fragmenty z książki
Opętani przez duchy

Wprowadzenie
Spis treści
Iluzja śmierci
Wstęp do książki
Śmierć i co potem
Dlaczego dusze zostają
Gdy dusza pozostaje
Jaki ma to na nas wpływ
Choroby
Opętanie a choroba psychiczna
Zmiany nastrojów
Fobie, natręctwa, lęki
Samobójstwa
Wywoływanie duchów
Nałogi
Nawiedzone domy
Z życia wzięte
Więcej urywków
Egzorcyzmy a Kościół
Czy szatan istnieje?
Depresja
Lęk
Recenzje książki

Uzależnienia i nałogi


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 1


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 2


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 3


Fragmenty z książki
Poznaj Prawdę
i bądź wolnyTom I


Tom II


Tom III


Nowe książki
Wandy Prątnickiej
już dostępne!


Wybierz język