Polska wersja English version francais version Russian version Deutsche Version Espanol

Drukuj: "nadwaga"wydrukuj: nadwaga

nadwaga

Jeżeli prześladuje Cię silna nadwaga i nic Ci nie pomaga, to bardzo prawdopodobne, że można Ci pomóc. Nadwaga czasami pojawia się u osób, które zostały nawiedzone przez ducha, który za życia uwielbiał się obżerać. Będąc teraz w ciele człowieka chce spełniać swoje pragnienie najedzenia się do syta. Człowiek może już dawno nie chcieć jeść, a duch ciągle przymusza go do tego poprzez myśli o jedzeniu, smakach, gotowaniu, rozkoszach obżarstwa... Nadwaga oczywiście nie zawsze jest spowodowana opętaniem, ale nawiedzenie bywa jej częstym powodem.

Wiele osób dziwi intensywność odczuć pochodzących od duchów. Mówią: „Jak to możliwe, że duch oddziałuje na mnie z tak wielkim pragnieniem, pasją, czy żądzą?”. Aby lepiej zrozumieć ten fenomen należy wiedzieć, że duch nie jest w stanie otrzymać w świecie astralnym tego, co jest przedmiotem jego pragnienia, żądzy czy nałogu. Efekt jest taki, że pragnienie to rośnie u niego do niebotycznych rozmiarów. Do tego dochodzi fakt, że świat astralny jest miejscem, w którym przechowywane są niskie pragnienia bazujące na przykład na instynkcie samozachowawczym, czy powiedziawszy inaczej sprawach związanych z przetrwaniem. Mamy zatem do czynienia z sytuacją, w której z jednej strony duch sam ciągle podsyca swoje pragnienie, np. najedzenia się, a z drugiej pragnienie to, czy żądza, zasilane są dodatkowo od strony świata emocjonalnego / astralnego, miejsca pobytu duchów. Wynika stąd intensywność pragnień, których nie będzie odczuwał człowiek, który duchów nie ma.
Sytuacja taka nie jest oczywiście naturalna, duch mógłby jej uniknąć, gdyby zdecydował się po utracie ciała fizycznego na podążanie w kierunku Świtała, czyli na podróż wiodącą ku coraz wyższym wibracjom. Jednak duch nie uczynił tego po śmierci ciała fizycznego (skrócona lista powodów dlaczego duchy nie odchodzą znajduje się zakładce „Śmieć i co potem?”). Efekt jest taki, że będzie on poddawany różnym cierpieniom, aby zrozumiał, że czyni niewłaściwie.
Gdy duch zatem wpływa na człowieka, a jego pragnieniem jest np. jedzenie, to będzie projektował to pragnienie na człowieka. Tragiczne w tym wszystkim jest to, że duch nie będzie w stanie nasycić swojego pragnienia nawet wtedy, gdyby człowiek spożywał porcje, które wystarczyłyby dla 5 osób.


Umieść tutaj swoją opinię
Email lub pseudonim
Oceń jakość portalu: pozytywna neutralna negatywna


Jeżeli zauważyłeś błedy na stronie wyślij email

Artykuły na mój temat

Onet.pl
Feniks
Wróżka
Czwarty wymiar
Gwiazdy mówią
Egzorcyści
Nawiedzenie
Duchy
Nowe artykuły
Najnowsze artykuły

Fragmenty z książki
Opętani przez duchy

Wprowadzenie
Spis treści
Iluzja śmierci
Wstęp do książki
Śmierć i co potem
Dlaczego dusze zostają
Gdy dusza pozostaje
Jaki ma to na nas wpływ
Choroby
Opętanie a choroba psychiczna
Zmiany nastrojów
Fobie, natręctwa, lęki
Samobójstwa
Wywoływanie duchów
Nałogi
Nawiedzone domy
Z życia wzięte
Więcej urywków
Egzorcyzmy a Kościół
Czy szatan istnieje?
Depresja
Lęk
Recenzje książki

Uzależnienia i nałogi


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 1


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 2


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 3


Fragmenty z książki
Poznaj Prawdę
i bądź wolnyTom I


Tom II


Tom III


Nowe książki
Wandy Prątnickiej
już dostępne!


Wybierz język