Polska wersja English version francais version Russian version Deutsche Version Espanol

Drukuj: "Kontakt"wydrukuj: kontakt

Kontakt


Jeśli chcesz się z nami skontaktować używając własnego programu pocztowego kliknij tutaj.

Możesz także wysłać zapytanie za pomocą formularza:
Twój adres email:Dodatkowo możesz podać też dane:

Imię
Nazwisko
Ulica
nr
Miasto
Kod pocztowy
Kraj

Zabezpieczenie antyspamowe: ile jest 2 plus 3?

Oświadczam, iż dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (o ile takowe podaję) dla potrzeb związanych z realizacją mojego zapytania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami) przez
Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania. Oświadczam też, iż zostałem poinformowany o fakcie kasowania moich danych osobowych każdorazowo po zrealizowaniu mojego zapytania. Powierzone dane przetwarzane są tylko dla potrzeb firmy Centrum i nigdy nie są udostępniane innym podmiotom.

Dane teleadresowe:Dane teleadresowe dla Polonii:Jeżeli jesteś zainteresowany prywatną sesją
z Wandą Prątnicką kliknij tutaj


Umieść tutaj swoją opinię
Email lub pseudonim
Oceń jakość portalu: pozytywna neutralna negatywna


25.03.2015 Napisał użytkownik ela
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Myślę,że jest Pani odpowiedzią na moje pytania.
25.01.2013 Napisał użytkownik Beata
Jestem pod wielkim wrażeniem Pani książek "Kołowrót Życia" . Dzięki Pani zostało uzupełnione kolejne brakujące ogniwo w moim wzrastaniu. Pani potężna wiedza podana w sposób zrozumiały, powoduje że tak wiele trudnych tematów staje się bliższych i oczywistych i pozbawionych lęku. Pani książki są również doskonałym materiałem do pracy nad sobą, swymi przekonaniami, odkrywaniem celów naszej podróży oraz wszystkiemu co temu może towarzyszyć. Z szacunkiem i miłością dziękuję.
06.11.2010 Napisał użytkownik josefli1
Na strone trafile szukajac odpowiedzi na nurtujace mnie pytania.Jestem pozytywnie zaskoczony,przy nablizszym pobycie w Polsce na pewno zaoparze sie w wiele Pani ksiazek. pozdrawiam serdecznie !
27.10.2009 Napisał użytkownik MANIO
DZIĘKUJE PANI, A TAKŻE MOJEJ KOLEŻANCE MARCIE. POMOGŁA MI ZROZUMIEĆ DOKŁADNIE CHOROBĘ ALKOHOLOWĄ POPRZEZ PRZECZYTANIE PANI KSIĄŻKI. NIECH BÓG NAD WAMI CZUWA ZAWSZE!
28.06.2008 Napisał użytkownik malgosiasurgiel
Na stronę trafiłam przez przypadek, jestem pod wielkim wrażeniem. Z całą pewnością będę chciała skorzystać z pomocy Pani Wandy, a ksiażkę zamówię jeszcze dzisiaj.
16.01.2008 Napisał użytkownik bozenapoezja
Pani książka jest niezwykle ciekawa, podobnie jak i Pani działalność. Oby takich mądrych i życzliwych ludzi było więcej... Pozdrawiam...
09.08.2007 Napisał użytkownik
Polecam. Niech każdy wyciągnie wnioski i wie, że warto być dobrym człowiekiem. Starać się zawsze.
07.12.2006 Napisał użytkownik ayoa
Dziękuję Pani, że jest ktoś, kto publicznie mówi o sprawach, które wiekszości się przytrafiają, a były tematem tabu. Liczę na pomoc.
07.12.2006 Napisał użytkownik buziaczek
Dostałam tę książke od znajomego, który był na wykładzie Pani Wandy. Jest ona SUPER. Bardzo mi się podobała. Dziękuję i pozdrawiam :-)
22.09.2006 Napisał użytkownik Agnieszka
Bardzo interesująca strona, przy pomocy której udało mi się, jak myślę zrozumieć to, co czułam od dłuuuugiego już czasu, a może od zawsze. Co bardzo istotne - daje nadzieję na rozwiązanie problemów, z którymi inni nie dają sobie rady, albo nawet nie chcą ich zrozumieć. Szkoda tylko, że nie wszyscy chcą wierzyć w istnienie duchów, a przynajmniej zrozumieć. Mam nadzieję, że Pani książka pomoże wielu jej czytelnikom zrozumieć życie "pozaziemskie", czy poszerzyć horyzonty myślowe. Wierzę, że uda mi się nawiązać z Pani kontakt, o co bardzo proszę. Życzę powodzenia.
04.06.2005 Napisał użytkownik krystynapakura
Tę książkę powinni przeczytać wszyscy żyjący, pomogłaby rozsądnie przeprowadzić analizę każdego człowieka. Dziękuję Bogu za to, że pozwolił zwrócić moją uwagę na tę książkę i jej problematykę.
11.04.2005 Napisał użytkownik laryssa
Mam 18 lat a od ponad trzech lat mam lęki. Prawie codziennie czuje wielki niepokój, biorę leki ale one nie pomagają, już nie wiem, co mam myśleć, tak mi ciężko... Odpowiedź z Biura Wandy Prątnickiej: Proszę się z nami skontaktować, bardzo możliwe, że możemy pomóc.
21.03.2005 Napisał użytkownik EwaL
P. Wando, uwierzyłam, gdy na własne oczy doświadczyłam świata astralnego. To uratowało mi życie. Pani książkę przeczytałam z olbrzymią pasją, dziękuję bardzo. Jest ona pisana bardzo przystępnym językiem. Pomogła i pomoże wielu ludziom. Pozdrawiam.
16.03.2005 Napisał użytkownik wdzięczna
Od dawna czułam, że coś jest nie tak w mojej rodzinie. Dziś wiem już, co jest tego przyczyną. Choć moje cierpienie jest ogromne to wiara, że znalazłam źródło pomocy daje mi siłę, aby doczekać się uwolnienia i dać wolność.
14.03.2005 Napisał użytkownik korn.krak
Proszę uprzejmie o odpowiedź, czy pani czyni egzorcyzmy w imieniu Jezusa Chrystusa, czy powiedzmy swoim. (...)

Odpowiedź z Biura Wandy Prątnickiej:
Wierzę w Boga, i to co robię, czynię w jego imieniu.
06.03.2005 Napisał użytkownik rower66
Kochani! Wszystko, co zdarza się w moim życiu nie jest przypadkiem. Od dawna interesuje mnie to, co inni uważają za dziwne. Na pewno też nie przypadkiem trafiła do moich rąk książka Pani Wandy. Jest w tym jakaś lekcja do przerobienia dla mnie - tylko jaka? Na razie czekam! Książka jest super, wielu osobom na pewno pomogła, szkoda tylko że tak niewielu ludzi to rozumie. Pozdrawiam.
13.02.2005 Napisał użytkownik SZPROTEKS
TAKICH KSIĄŻEK POWINNA BYĆ CAŁA BIBLIOTEKA, BO TO JEST DOPIERO COŚ INTERESUJĄCEGO...
01.02.2005 Napisał użytkownik johanna.sniecinski
Kiedyś oglądałam program na Polsacie Mariusza Szczygła o egzorcystach. Dowiedziałam się, że taka osoba w Polsce istnieje. Sięgam teraz po pomoc na pani stronę. Dziękuję, dużo się dowiedziałam. Podziwiam pani pracę. Życzę powodzenia w życiu. Joanna.
18.01.2005 Napisał użytkownik ester
Dopiero dzisiaj odkryłam tę stronę, chociaż czytałam o Pani Wandzie już przed kilkoma laty. Myślę, że coś mnie tu przyciągnęło : ) Od tej pory będę stałym gościem na tej stronie, temat niezwykle fascynujący i ważny w kontekście przywracania zdrowia wielu cierpiącym, którzy utracili nadzieję na wyzdrowienie. Pozdrawiam serdecznie.
10.01.2005 Napisał użytkownik dręczona
Mam nadzieję, że uda mi się uwolnić... Już myślałam, że nie znajdę miejsca, w którym będę mogła uzyskać pomoc... Pomyliłam się i bardzo się z tego cieszę.
21.12.2004 Napisał użytkownik sati
Wiedziałam od zawsze, że tak jest... potrzebowałam tylko osoby, która by to potwierdziła. Teraz wiem, że jestem na dobrej drodze. DZIĘKUJE PANI WANDO.
13.10.2004 Napisał użytkownik pphalka
Czytałam Pani książkę, jestem pod wrażeniem. Oglądałam „Rozmowy w toku”. Pan doktor wypadł blado. Życie byłoby lepsze, gdyby ludzie byli bardziej uświadomieni. Życzę droga Pani Wando 200 lat i wydania wielu książek.
07.10.2004 Napisał użytkownik Hania
Dziękuje Pani za napisanie tak wspaniałej książki. Jest napisana bardzo zrozumiałym i prostym językiem. Jest Pani SUPER. Pozdrawiam serdecznie
25.08.2004 Napisał użytkownik Solger
Portal naświetlił mi parę spraw, o który w ogóle nie miałem pojecia lub tłumaczyłem sobie w inny sposób.
Jeżeli zauważyłeś błedy na stronie wyślij email

Artykuły na mój temat

Onet.pl
Feniks
Wróżka
Czwarty wymiar
Gwiazdy mówią
Egzorcyści
Nawiedzenie
Duchy
Nowe artykuły
Najnowsze artykuły

Fragmenty z książki
Opętani przez duchy

Wprowadzenie
Spis treści
Iluzja śmierci
Wstęp do książki
Śmierć i co potem
Dlaczego dusze zostają
Gdy dusza pozostaje
Jaki ma to na nas wpływ
Choroby
Opętanie a choroba psychiczna
Zmiany nastrojów
Fobie, natręctwa, lęki
Samobójstwa
Wywoływanie duchów
Nałogi
Nawiedzone domy
Z życia wzięte
Więcej urywków
Egzorcyzmy a Kościół
Czy szatan istnieje?
Depresja
Lęk
Recenzje książki

Uzależnienia i nałogi


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 1


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 2


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 3


Fragmenty z książki
Poznaj Prawdę
i bądź wolnyTom I


Tom II


Tom III


Nowe książki
Wandy Prątnickiej
już dostępne!


Wybierz język