Polska wersja English version francais version Russian version Deutsche Version Espanol

Drukuj: "Lista mailingowa"wydrukuj: inne 5


Lista mailingowa

Drogi internauto, jeżeli życzysz sobie otrzymywać od nas okazjonalnie redagowaną pocztę zawierającą informacje o pracy Pani Wandy, informacje o terminach seminariów, wykładów, terminach audycji, czy innymi aktualnościami wpisz poniżej adres twojego emaila
Twój adres email:


Umieść tutaj swoją opinię
Email lub pseudonim
Oceń jakość portalu: pozytywna neutralna negatywna


18.03.2015 Napisał użytkownik Renata
I ja jestem pod wrażeniem jak wielu z nas, którzy mogli poznać Panią Wandę :) i jej książki :) Dziękuję że są tacy jak Pani wśród nas. Pozdrawiam Renata
09.01.2013 Napisał użytkownik topen
Jestem pod wrażeniem wiedzy zawartej w książce „Opętani przez duchy”. Po tej lekturze zrozumiałem, że tej wiedzy mi brakowało. Kupiłem więc resztę książek Pani Wandy. Czytam, pogłębiam wiedzę i dzielę się nią z każdym kto chce porozmawiać. Tej wiedzy nie potrafię zatrzymać tylko dla siebie. Dziękuję Pani Wando. Topen.
05.09.2012 Napisał użytkownik basia
Pani Wando, książki pani są dla mnie "encyklopedią życia". To wspaniałe, że mogę z nich czerpać wszelkie mądrości. Proszę jak najszybciej wydać 4 tom "Kołowrotu Życia". Nie mogę się doczekać. Pozdrawiam bardzo serdecznie. B.K
05.10.2010 Napisał użytkownik vala
Dzień dobry, jestem zafascynowana mądrością Pani Prątnickiej. Niestety mieszkam w Portugalii i te wzbogacające duchowe informacje mogę przekazać dalej tylko niektórym ludziom. Życzyłabym sobie kontaktu z podobnymi ludźmi. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wszystkim pogodnego Ducha i siły w walce ze złem. B.B.
21.07.2008 Napisał użytkownik Basia.M
Z całego mojego serca dziekuję pani Wando za pomoc płynacą z pani kryształowego serduszka. Nigdy nie zapomnę dobra, jakie pani nam uczyniła. Pani książka jest w 100%-ach prawdą. POZDRAWIAM GORACO. Basia
01.05.2008 Napisał użytkownik
Książka jest wspaniała, szkoda tylko że nie uczą o duszach w szkole, że nie mówi sie na temat dusz w kościele. Po przeczytaniu tej książki mam inne spojrzenie na życie i śmierć. Czekam na następną książkę Pani Wandy.
28.10.2007 Napisał użytkownik HANNA
DZIĘKI PANI WIEM, ŻE BÓG NIE POZOSTAWIŁ LUDZI NA PASTWĘ LOSU. A JUŻ MYŚLAŁAM, ŻE Z PIEKŁA W KTÓRYM ŻYŁAM PRZEZ PRAWIE 20 LAT NIE MA WYJŚCIA. JEDNAK CZŁOWIEKOWI MOŻNA POMÓC TYLKO WTEDY, KIEDY CHCE POMOCY I TEJ POMOCY SZUKA. INNI WOLĄ ŻYĆ W PIEKLE, A NAWET NIE ZDAJĄ SOBIE Z TEGO SPRAWY, ŻE W NIM ŻYJĄ. UFAM JEDNAK, ŻE TO WSZYSTO MA SENS.
20.09.2007 Napisał użytkownik Olimpia
Pani Wando wiem, że to co Pani mowi jest najwiekszą prawda, jaką można usłyszeć. Pozdrawiam serdecznie Całym Sercem. A
25.05.2007 Napisał użytkownik Olimpia
Super, jestem zainteresowana wykładami wszelkiego rodzaju, ponieważ jest to mądrość otrzymana odgórnie lub zapracowana. Pani Wanda jest niesamowita!
10.12.2006 Napisał użytkownik halszka
Dziekuję Bogu, że żyje wśrod nas ktoś taki jak Pani. Pozdrwiam i życzę dalszej wspaniałej pracy wśrod ludzi.
12.11.2006 Napisał użytkownik Wiola
Dziekuję Pani Wando za informacje, które uzyskałam z Pani książki. Kupiłam ją przez przypadek ale w momencie, w którym najbardziej ją potrzebowałam. Wiele osób już stoi u mnie w przysłowiowej kolejce, aby ją przeczytać. Mówiąc moim znajomym o wrażeniach, jakie na mnie zrobiła Pani książka dowiedziałam się, jak wielu ludzi łaknie informacji na opisywany temat, który pośrednio bądź bezpośrednio się ich tyczy... Jeszcze raz dziękuję Pani za to, że mogę na pewne sprawy i ludzi spojrzeć przez inny pryzmat... Życzę dużo zdrowia i sukcesów... Wiola
20.03.2005 Napisał użytkownik EwaL
Pani Wando, dziękuję wraz z moimi przyjaciółmi za tak wspaniałą książkę, napisaną jakże przystępnym językiem. Stała się ona doskonałym wsparciem dla przeżyć moich i wielu osób, z którymi przebywam. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
19.03.2005 Napisał użytkownik Roman
Pani Wando to prawdziwe szczęście, że są tacy ludzie jak Pani. Bardzo dziękuję za książkę którą miałem okazję przeczytać. Jeszcze raz dziękuję.
21.02.2005 Napisał użytkownik
Szanowna pani Wandziu. Nie odżałuję w życiu tylko jednej rzeczy, tzn. tego, że tak późno poznałam tę Pani stronę. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego naj, naj... Anna.
10.02.2005 Napisał użytkownik ąnia
Dobrze że na świecie są tacy ludzie jak Pani, bo żyje się lżej.
15.01.2005 Napisał użytkownik artecki1
Za późno, zdecydowanie za późno przeczytałem Pani książkę. Miałem ją w ręku przed pewnymi zdarzeniami, które w sposób radykalny odmieniły moje życie, lecz nieświadomie nie skorzystałem z okazji jaka do mnie trafiła. Teraz po lekturze mam inne spojrzenie na to co mnie otacza. Stan niewiedzy ludzi jest ogromny. Oby błędy ludzi wynikające z niewiedzy były popełniane jak najrzadziej. Pozdrawiam serdecznie.
07.12.2004 Napisał użytkownik ktoś
Książka jest bardzo ciekawa i potrzebna, żeby uświadomić nasze społeczeństwo, ponieważ większość ludzi wie że duchy są, ale nie wierzą że mogą szkodzić. Inni natomiast wiedzą, ale twierdza że lepiej ich nie ruszać, bo może być jeszcze gorzej. Jestem psychotronikiem, spotykam na codzień ludzkie problemy i większość z nich spowodowana jest poprzez oddziaływanie złych duchów. Dlatego jeszcze bardziej doceniam Pani pracę.
28.10.2004 Napisał użytkownik guralik
Książka bardzo mi się podoba. Powinna Pani użyć swoich mocy coby jak najwięcej ludzi tj. nas uświadomić, ponieważ jesteśmy w czarnej chmurze.

Odpowiedź z biura Wandy Prątnickiej:
Cała praca Pani Wandy polega na zwiększaniu świadomości odnośnie tematyki duchów, ale każdy musi zdecydować dla siebie, czy chce tę wiedzę zaakceptować.
14.10.2004 Napisał użytkownik mazurka48
Jestem zainteresowana pracą Pani Wandy ze względu na dobro, jakie czyni dla ludzkości. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
07.10.2004 Napisał użytkownik danusiabh
Wspaniała praca i wspaniała książka.
23.08.2004 Napisał użytkownik EWA
BARDZO ŻAŁUJĘ, ŻE NIE WIEDZIALAM WCZEŚNIEJ O PANI AUDYCJACH W TV POLSAT I TV PULS. DO DNIA 20.08.04 NIE WIEDZIAŁAM O PANI ISTNIENIU, ALE W TYM DNIU WPADŁA MI W RĘCE PANI KSIĄŻKA. TERAZ WIEM, ŻE BÓG USŁYSZAŁ MOJE ROZPACZLIWE WOŁANIE O POMOC, KTÓREGO TAK USILNIE SZUKAŁAM OD SIEDMIU LAT DLA MOICH DZIECI. WIERZĘ, ŻE UWOLNI JE PANI OD ZŁA, KTÓRE NIMI ZAWŁADNEŁO.
Jeżeli zauważyłeś błedy na stronie wyślij email

Artykuły na mój temat

Onet.pl
Feniks
Wróżka
Czwarty wymiar
Gwiazdy mówią
Egzorcyści
Nawiedzenie
Duchy
Nowe artykuły
Najnowsze artykuły

Fragmenty z książki
Opętani przez duchy

Wprowadzenie
Spis treści
Iluzja śmierci
Wstęp do książki
Śmierć i co potem
Dlaczego dusze zostają
Gdy dusza pozostaje
Jaki ma to na nas wpływ
Choroby
Opętanie a choroba psychiczna
Zmiany nastrojów
Fobie, natręctwa, lęki
Samobójstwa
Wywoływanie duchów
Nałogi
Nawiedzone domy
Z życia wzięte
Więcej urywków
Egzorcyzmy a Kościół
Czy szatan istnieje?
Depresja
Lęk
Recenzje książki

Uzależnienia i nałogi


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 1


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 2


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 3


Fragmenty z książki
Poznaj Prawdę
i bądź wolnyTom I


Tom II


Tom III


Nowe książki
Wandy Prątnickiej
już dostępne!


Wybierz język