Polska wersja English version francais version Russian version Deutsche Version Espanol

Drukuj: "Inna literatura"wydrukuj: inne 1

Inna literatura


W ostatnim czasie ukazuje się wiele pozycji godnych polecenia czytelnikowi, dążącemu do rozwoju osobistego w zakresie samopoczucie, finansów itp. czy duchowego.

Jedną z najlepszych pozycji jakie ostatnio czytałam jest książka Gary'ego Zucav'a i Lindy Francis "Serce duszy - Świadomość emocjonalna". Spodobała mi się tak bardzo, że postanowiłam ją przetłumaczyć i wydać na polskim rynku. Książka ta w bardzo kompleksowy sposób ukazuje rolę emocji w naszym życiu. Bardzo rozlegle tłumaczy wpływ emocji na nasze życie, objaśnia skąd biorą się emocje i jaką mają rolę do odegrania. Zdaniem autora emocje są prądami energetycznymi przepływającymi przez nasze ciała. W zależności od tego w jaki sposób przepływająca energia jest przetwarzana przez nasz system energetyczny powstają odczucia "negatywnych" i "pozytywnych" emocji. Emocje są zdaniem Gary'ego Zucav'a językiem duszy, która do nas przemawia ukazując nam miejsca, które wymagają uleczenia oraz informując nas o tym skąd pochodzimy, dlaczego tu jesteśmy i dokąd zmierzamy. Jest to najbardziej kompletnie dzieło na temat emocji z jakim się kiedykolwiek spotkałam. Polecam tę pozycję bardzo gorąco, gdyż świadomość emocjonalna jest podstawą rozwoju osobistego i duchowego. Książka w bardzo zrozumiały sposób objaśnia jak zacząć żyć "tu i teraz".

Objętość książki 272 strony

książka Gary Zukawa przód książka Gary Zukawa tył

ZAMÓW KSIĄŻKĘ

Drugą pozycją godną polecenia jest wcześniejsza książka Gary'ego Zucav'a "Siedlisko duszy". Gary opisuje w niej o tym jak ludzkość zaczyna zdawać sobie sprawę z faktu, że oprócz pięciu znanych nam zmysłów istnieją również wyższe sposoby postrzegania. Przekazuje kompleksową wiedzę na temat otaczających nas niewidzialnych światów, energii oraz istot wspomagających ludzkość w jej rozwoju.
Jest to wznowienie książki wydanej już w Polsce w roku 1997 dającej szerokie spojrzenie na takie kwestie jak - kim jesteśmy jako ludzkość, skąd przychodzimy, dokąd podążamy. Wyjątkowa pozycja, która w zaskakująco jasny sposób wyjaśnia podstawowe zagadnienia ludzkiej egzystencji. Spojrzenie Gary Zukav?a na otaczające nas światy niematerialne jest wyjątkowo szerokie, sięga wręcz krańców ludzkiej egzystencji, a nawet poza nią w świat wniebowstąpionych Mistrzów, duchowych Nauczycieli ludzkości. Lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, których nie zadawalają płytkie, czasami wręcz banalne wyjaśnienia dotyczące pochodzenia ludzkości. Gary Zukav wskazuje na podstawowe prawa uniwersalne działające we Wszechświecie - harmonię, współpracę, dzielenie się i poszanowanie życia. Mówi o dążeniu do pozyskiwania coraz większej zewnętrznej mocy - czyli władzy do kontrolowania świata fizycznego i otoczenia, które przestało być już siłą, która wspomaga rozwój ludzkości. Istotną natomiast stała się sztuka budowania autentycznej mocy - władzy nad swoim życiem wewnętrznym - emocjami, myślami, intencjami, świadomością właściwych wyborów, umiejętnością kierowania się podpowiedziami płynącymi z serca i intuicji. Pokazuje ludzkość jako twórców własnego losu i życia, a nie ofiary zewnętrznych okoliczności.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ

Natępnymi świetnymi książkami Gary Zukav'a i Liny Francis są ich ostatnie pozycje "Serce duszy - Świadomość emocjonalna" oraz "Umysł duszy - Sztuka podejmowania odpowiedzialnych decyzji". Książki te znajdują się w sprzedaży w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdują się ich obszerne opisy.

Poza tym chciałabym polecić książki Nale Donald'a Walsch'a. Uważam, że to perełki w morzu wiedzy ezoterycznej.

Umieść tutaj swoją opinię
Email lub pseudonim
Oceń jakość portalu: pozytywna neutralna negatywna


01.06.2014 Napisał użytkownik Majka
Pozdrawiam wszystkich wierzących. Duchowa przemiana, jaka dokonuje się we mnie, to ciągły proces. Codziennie odczuwam jak bardzo pomogła mi Pani Wanda. Moją chorobę, zaburzenie afektywne dwubiegunowe, rozpoznawałam u siebie powoli. Początkowo, w okresie młodzieńczym, przebiegał u mnie długotrwały epizod depresyjny. Z czasem, gdy poszłam na studia i zaszłam w ciążę, depresja przemieniła się w manię. Dziękuję wszystkim, którzy kiedykolwiek starali i starają się o wstawiennictwo u Boga. Ja sama, w moich modlitwach, polecam Was Najwyższemu.
Jeżeli zauważyłeś błedy na stronie wyślij email

Artykuły na mój temat

Onet.pl
Feniks
Wróżka
Czwarty wymiar
Gwiazdy mówią
Egzorcyści
Nawiedzenie
Duchy
Nowe artykuły
Najnowsze artykuły

Fragmenty z książki
Opętani przez duchy

Wprowadzenie
Spis treści
Iluzja śmierci
Wstęp do książki
Śmierć i co potem
Dlaczego dusze zostają
Gdy dusza pozostaje
Jaki ma to na nas wpływ
Choroby
Opętanie a choroba psychiczna
Zmiany nastrojów
Fobie, natręctwa, lęki
Samobójstwa
Wywoływanie duchów
Nałogi
Nawiedzone domy
Z życia wzięte
Więcej urywków
Egzorcyzmy a Kościół
Czy szatan istnieje?
Depresja
Lęk
Recenzje książki

Uzależnienia i nałogi


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 1


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 2


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 3


Fragmenty z książki
Poznaj Prawdę
i bądź wolnyTom I


Tom II


Tom III


Nowe książki
Wandy Prątnickiej
już dostępne!


Wybierz język