Polska wersja English version francais version Russian version Deutsche Version Espanol

Drukuj: "Czwarty wymiar"wydrukuj: czwarty wymiar

"Czwarty wymiar"

Zwierzenia egzorcystki świeckiej, Wandy Prątnickiej

Oczyszczam ludzi z negatywnych energii, z klątw, z duchów, które się do nich przyplątały lub "przypięły" i nie pozwalają im normalnie funkcjonować... Oczyszczam także nawiedzone domy, albo takie, w których pozostał duch poprzedniego właściciela i nie pozwala ich sprzedać czy wynająć...
Zazwyczaj działam na odległość, gdyż bywa ono szybsze i skuteczniejsze, gdyż duch nie wie - skąd nadchodzi "atak" i kto np. wyprasza go z ciała, w które wszedł czy z domu, w którym czyni zamieszanie.
Oddalenie nie gra roli. Dzwonią do mnie ludzie z Australii, Ameryki, z Azji, bo pomogłam ich znajomym czy krewnym. Najczęściej matki, żony lub rodzice proszą, by pomóc ich dziecku albo partnerowi.
Zdarza się jednak i tak, że dzieci zwracają się o pomoc dla rodziców, którzy np. nadużywają alkoholu... Bardzo często jest to spowodowane "inwazją" jakiegoś ducha. Podobnie bywa w przypadkach napadów furii, znęcania się nad rodziną, a także schorzenia rozpoznawanego jako schizofrenia czy... bezsenności.
Aby przystąpić do działania, muszę mieć możliwie jak najwięcej danych o osobie, której należy pospieszyć z pomocą. Dlatego proszę bliskich o podanie: imienia i nazwiska, daty i miejsca urodzenia oraz zamieszkania. Wówczas "łapię" kontakt z tą osobą i sprawdzam - swoimi sposobami - czy tu rzeczywiście przeszkadza albo rozrabia "obca energia", czy też są inne przyczyny, bardziej prozaicznej natury.
Normalne duchy - zazwyczaj takie, które nie mają świadomości, że ich ciało jest już martwe, bo zginęły nagle lub umierały otępione środkami przeciwbólowymi - kiedy im się wytłumaczy, że ich czas pobyty na ziemi dobiegł końca i powinny odejść wyżej - odchodzą łatwo.
Natomiast dusze osób przeklętych za życia - tkwią w mieszkaniach czy domach jakby były tam uwięzione i trzeba się więcej napracować, by je odesłać tam, gdzie ich miejsce po śmierci ciała.
Czasem ludzie proszą, aby ich oczyścić, ale ducha nie odsyłać do Światła, lecz zostawić w domu, by go strzegł... Należy jednak pamiętać, iż nawet "przyjazne z natury duchy" mogą być w domu wielkim utrapieniem... Często "sprzątają" mieszkanie, chowają porozrzucane przedmioty, przesuwają sprzęty.
Z kolei duchy demoniczne można rozpoznać po bardzo nieprzyjemnym zapachu. Im bardziej demoniczny duch, tym bardziej w domu cuchnie, choć nie można znaleźć ku temu najmniejszego powodu. Ludzie zdzierają tapety, zrywają podłogi, rozbierają ściany, a przykry, uporczywy zapach - nie ustępuje, natomiast wśród domowników zaczynają narastać nieporozumienia, rośnie poziom agresji... nierzadko dochodzi do prób samobójstwa albo innych wielkich tragedii.
Coraz częstszym zjawiskiem jest powrót dusz zmarłych mężów do żon. Przychodzą do mnie kobiety podrapane, z ranami na twarzach, szyi, plecach, piersiach.
Kiedy pytam (bo potrafię zobaczyć to przez ubranie) - czy pani jest gwałcona, najczęściej wybuchają płaczem i opowiadają to, z czym zmagają się miesiącami, a niekiedy nawet i latami.
Pół biedy, kiedy dusza męża przybywa sama. Często jednak razem z nią wdzierają się do mieszkania inne, podobne mu energie. Jeśli za życia taki osobnik był np. alkoholikiem to i po śmierci jego dusza, która się nie oczyściła, ma skłonności do takiego towarzystwa astralnego.
Nękane w ten sposób kobiety nie bardzo wiedzą, gdzie szukać pomocy. Często, ich zwierzenia lekarz psycholog bierze za urojenia, obsesje, fantazje seksualne. Udało mi się pomóc wielu takim znękanym osobom i odprawić dusze ich mężów, kochanków czy znajomych.
Niedawno przyszła do mnie kobieta z prośbą, bym oczyściła jej syna narkomana. Była bowiem przekonana, że w jego ciele zamieszkał obcy duch. Chłopiec zachowywał się bardzo agresywnie, zmieniał mu się głos, wyraz twarzy i kolor oczu.
Zaczęłam z nim pracować na odległość i dość szybko udało mi się odesłać do Światła starego narkomana, który nie wiedział, że po tzw. "złotym strzale" jego ciało już dawno spoczywa na cmentarzu.
Chłopiec zmienił się nie do poznania i wkrótce przyprowadził kilka osób ze swego narkotykowego towarzystwa, którym również udało mi się pomóc.
To mnie zawsze ogromnie cieszy...
Najdłużej, bo prawie osiem miesięcy zmagałam się z duchem dziadka, który wchodził w ciało swojej wnuczki. Alina była studentką psychologii, z wyglądu słodkim blond aniołkiem. Tymczasem potrafiła niespodziewanie zrobić chuligańską burdę na ulicy, upić się, rzucać wyzwiskami jak furman.
To, co zastanowiło znajomych - to język jakim wówczas się posługiwała. Była nie tylko wulgarna, agresywna, ale wypowiadała się jak mężczyzna.
Potem chciała zmienić płeć, zaczęła uwodzić koleżankę z akademika. Jak się okazało, na jej dziadku ciążyła klątwa, która uwięziła go na ziemi. Duch chciał się realizować, żyć, poprzez swoją ukochaną wnuczkę.
Dopiero kiedy wytłumaczyłam, uświadomiłam jego duszy, iż niszczy życie takiej ślicznej i drobnej dziewczynie, że ją unieszczęśliwi, jeśli ona zmieni płeć. No bo jaka kobieta będzie chciała mieć za partnera drobniutkiego mężczyznę o wzroście 156 cm? Wówczas jakby się otrząsnął i pozwolił się przeprowadzić Wyżej...
Wielu dramatów można byłoby uniknąć, gdyby ludzie wiedzieli, gdzie szukać pomocy. Uważam, że przy każdej parafii powinien być ksiądz, który umie przeprowadzać egzorcyzmy.
Moje działanie nazywam oczyszczeniem i przeprowadzaniem dusz, ale nie protestuję, jeśli ktoś nazywa mnie egzorcystką, bo to co robię, jest świeckim odpowiednikiem kościelnych praktyk.

Spisała Wilhelmina Musur

Umieść tutaj swoją opinię
Email lub pseudonim
Oceń jakość portalu: pozytywna neutralna negatywna


03.02.2014 Napisał użytkownik romcia
Dziękuje za Panią Wandę i jej ciężką pracę. Sama doświadczyłam obecności duchów, często jest ktoś przy mnie, czuję to i czasami widzę! Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu wyzwolonych. Bardzo bym chciała zostać pani uczennicą!
05.11.2012 Napisał użytkownik
To jest prawda.
01.10.2010 Napisał użytkownik BANI
TO, CO PANI ROBI POTRZEBNE JEST WIELU LUDZIOM. DZIĘKI ZA WSZYSTKICH WYZWOLONYCH, ŁĄCZĘ POZDROWIENIA.
16.02.2005 Napisał użytkownik mind
Ten artykuł "rozjaśnił" mi wiele spraw. Byłam kiedyś świadkiem egzorcyzmu na Krizevac w Medjugorje. Nie wierzyłam, dopóki nie zobaczyłam i nie usłyszałam piekielnego głosu pochodzącego z kruchej Holenderki. Ale teraz wiem, że mogą nas męczyć też duchy zagubione na tym świecie. Na tej stronie dowiedziałam się bardzo dużo nowego. Na szczęście jest Pani Wanda, która pomaga ludziom którzy są przez nie umęczeni...
31.07.2004 Napisał użytkownik pjaskula
Fajny artykuł, lecz kto wierzy w duchy w erze elektroniki? 30 lat temu było o wiele więcej dziwnych objawień, nawiedzeń. Duchy działaja na tych, którzy w nie wierzą. Jezus uzdrawiał tych, których własna wiara uzdrawiała. Prawda?

Odpowiedź z biura Wandy Prątnickiej:
Prawda. Prawdą jest jednak też, że nie trzeba w duchy wierzyć, aby stały się one przyczyną tragedii. Czy trzeba wierzyć w istnienie prądu elektrycznego, aby ten nas poraził? Nie. Wkładam rękę w gniazdko i mam problem, bez względu na to, czy wierzę, czy nie.
25.06.2004 Napisał użytkownik
Bardzo dziękuję za ten artykuł. Wiem, że ciężko uwierzyć w niektóre sprawy tutaj opisane. Dobrze jednak, że są ludzie którzy pomagają innym, dotkniętym takimi problemami.
Jeżeli zauważyłeś błedy na stronie wyślij email

Artykuły na mój temat

Onet.pl
Feniks
Wróżka
Czwarty wymiar
Gwiazdy mówią
Egzorcyści
Nawiedzenie
Duchy
Nowe artykuły
Najnowsze artykuły

Fragmenty z książki
Opętani przez duchy

Wprowadzenie
Spis treści
Iluzja śmierci
Wstęp do książki
Śmierć i co potem
Dlaczego dusze zostają
Gdy dusza pozostaje
Jaki ma to na nas wpływ
Choroby
Opętanie a choroba psychiczna
Zmiany nastrojów
Fobie, natręctwa, lęki
Samobójstwa
Wywoływanie duchów
Nałogi
Nawiedzone domy
Z życia wzięte
Więcej urywków
Egzorcyzmy a Kościół
Czy szatan istnieje?
Depresja
Lęk
Recenzje książki

Uzależnienia i nałogi


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 1


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 2


Fragmenty z książki
Kołowrót Życia tom 3


Fragmenty z książki
Poznaj Prawdę
i bądź wolnyTom I


Tom II


Tom III


Nowe książki
Wandy Prątnickiej
już dostępne!


Wybierz język